ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 2 080,00 Kč
naše cena 30,00 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jakou rybolovnou techniku preferujete?

Kaprařina 35% Feeder 27% Plavaná 18% Přivlač 21%

PARTNEŘI

 

/></a></p> <p style=

 

 

 

Podpořte nás na Facebooku

 

 

MO ČSR

PRAHA 13 - HŮRKA

VÝDEJ POVOLENEK

NA PRODEJNĚ!


Šnůry a vlasce / Daiwa

Řadit podle 
Výrobce  Vlasec INFINITY DUO s designem kamufláž je kultovním nástrojem mnoha kaprářů. Tento vlasec už zdolal mnoho velkých ryb
naše cena 713,00 KčSUPER SHINOBI patří už léta k nejoblíbenějším vlascům, zvláště mezi lovci mořských pstruhů. Upravili a vylepšili jsme jeho vlastnosti, zejména průtažnost a sílu v uzlu. Díky speciální povrchové úpravě má tento vlasec minimální tření a umožňuje extrémně dlouhé náhozy. Barva: zelená - transparentní.
naše cena 173,00 Kčnaše cena 479,00 Kčnaše cena 479,00 Kčnaše cena 479,00 Kč

To je nejvíce odolný a otěruvzdorný vlasec jaký kdy Daiwa vytvořila. Vícekrát tužší než většina, ST má ultra nízkou paměť a nad opakovaným používáním si udržuje svouj kluzký povrch.V testech byl vystaven úmyslně hrubému zacházení, vznikli povrchové škrábance, ale stále trvá na své pozoruhodné síle. Skutečná nosnost v uzlu: 5,40kg!
naše cena 536,00 Kč

novinka


To je nejvíce odolný a otěruvzdorný vlasec jaký kdy Daiwa vytvořila. Vícekrát tužší než většina, ST má ultra nízkou paměť a nad opakovaným používáním si udržuje svouj kluzký povrch.V testech byl vystaven úmyslně hrubému zacházení, vznikli povrchové škrábance, ale stále trvá na své pozoruhodné síle. Skutečná nosnost v uzlu: 6,80kg!
naše cena 536,00 Kč

novinka


To je nejvíce odolný a otěruvzdorný vlasec jaký kdy Daiwa vytvořila. Vícekrát tužší než většina, ST má ultra nízkou paměť a nad opakovaným používáním si udržuje svouj kluzký povrch.V testech byl vystaven úmyslně hrubému zacházení, vznikli povrchové škrábance, ale stále trvá na své pozoruhodné síle. Skutečná nosnost v uzlu: 4,50kg!
naše cena 536,00 Kč

novinka


Vyráběny stejně přísnými standardy kvality jako jeho slavný protějšek.Senzor jasné monofil je velmi trvanlivý a odolný proti oděru. Jeho jasnost je super vynikne v zářivě čisté vodě.Trvalá úroveň poddajnosti také zajišťuje, že senzor nemá pamět i po dlouhou dobu používání. Made in Japan! Skutečná nosnost v uzlu: 4,50Kg!
naše cena 269,00 Kč

novinka
akce


Vyráběny stejně přísnými standardy kvality jako jeho slavný protějšek.Senzor jasné monofil je velmi trvanlivý a odolný proti oděru. Jeho jasnost je super vynikne v zářivě čisté vodě.Trvalá úroveň poddajnosti také zajišťuje, že senzor nemá pamět i po dlouhou dobu používání. Skutečná nosnost v uzlu: 3,60Kg!
naše cena 269,00 KčTo je nejvíce odolný a otěruvzdorný vlasec jaký kdy Daiwa vytvořila. Vícekrát tužší než většina, ST má ultra nízkou paměť a nad opakovaným používáním si udržuje svouj kluzký povrch.V testech byl vystaven úmyslně hrubému zacházení, vznikli povrchové škrábance, ale stále trvá na své pozoruhodné síle. Skutečná nosnost v uzlu: 3,60kg!
naše cena 536,00 Kč

novinka